Escarita Shoes

Misyonumuz  (Özgörevimiz)

Escarita Shoes müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup; performansları yüksek, evrensel standartta ürünler ve hizmet sunmayı hedefleyen firmamız; hızla değişen ve gelişen talepleri en doğru, en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır. Firmamızın; Ayakkabı İmalatı konusunda uzman kadrosu; sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile her bireyin birey olarak değer ifade ettiği ilkesinden hareketle, çevreye saygılı ve çevreyi koruyucu çalışmaları, dinamik ve yenilikçi bir anlayışla sergilemektedir. İç ve dış paydaşlarımızın memnuniyetini ve beklentilerini esas alan hizmet anlayışı sunmak, Kalite ve hizmet anlayışımız; sipariş noktasından başlayıp, tüketicilerin memnuniyeti ve satış sonrası destekle sonuçlanan gaye ile HEDEFLEMEKTİR.

İlkelerimiz;

İnsana saygı ve sosyal sorumluluk bilinci içerisinde toplumda katma değer yaratılması,
Sektörde kazanılan tecrübe ve imkânların yeni projelerde hızlı ve etkin biçimde kullanılması,
Çalışanlarımıza aidiyet duygusunu arttıran her türlü mesleki ve kişisel olanakların sağlanarak, bilgi ve tecrübeye önem veren müşteri odaklı  yönetim anlayışına sahip SİNERJİ yaratmak.

Vizyonumuz  (Özgörüşümüz)

Yaptığımız her işle ayrı ayrı ilgilenip, sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile başta çalışanlarımız olmak üzere, sektörümüzde, ülkemizde ve Dünya’da bir değer ifade edebilmek amacı ile fırsatları en iyi şekilde değerlendirme çabası içinde bulunmaktayız. yurt içi ve yurt dışında kaliteli, istikrarlı ve üstün hizmet anlayışına sahip sektöründe lider, güvenilir ve tercih edilen bir şirket olmak. Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte ESCARITA SHOES Ayakkkabı İmalatı konusunda Türkiye’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak. Kamu kurumları ile özel sektör hizmet alanlarında küresel şirket olarak yetenek ve bilgilerimizi sunmak.

Kalite Politikası

  • Toplam kalite yönetimi anlayışını benimseriz ve paylaşırız.
  • Ekip anlayışını benimseriz ve kurum bilincini yaşatırız.
  • Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini attırarak nitelikli iş gücü yaratır; özverili birer müşteri hizmet ve teknik bilgi sahibi olmalarını sağlarız.
  • Çalışanlarımıza en uygun çalışma ortamını oluşturur; alanda sahip olduğu riskleri azaltarak güvenliğini sağlarız.
  • Sunduğumuz hizmeti sürekli geliştirerek müşteri hizmetine ve iş bitirme  gelişimine katkıda bulunuruz.
  • Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnuniyeti için; iletişime açık ve sürekli gelişmeyi hedeflemek.
  • Yürürlükte bulunan yasal ve diğer şartlara uymayı taahhüt ederiz.